לפרטים נוספים חייגו:
03-6432555

Featured Video Play Icon

צור קשר ונציג יחזור אליך בהקדם

צור קשר עמוד הבית

אל תניחו לגולשים שלך ללכת לאיבוד באתר החדש - דאגו לביצוע הפניות 301 אל הכתובות החדשות של האתר

שירות הפניות 301

ניהול הפניות 301

  • עומדים להקים אתר חדש במקום האתר הקיים?
  • חושבים על מעבר למערכת ניהול תוכן אחרת?        
  • חושבים להחליף את כתובת האתר? (הדומיין)

בכדי לשמור על המיקומים הנוכחיים שלכם – עליכם לדאוג לביצוע הפניות 301 לעמודים הקיימים, אל הכתובות החדשות במערכת ניהול התוכן החדשה!

שימו לב! העברת אתר למערכת ניהול תוכן ללא ביצוע הפניות 301 במקצועיות, תפגע משמעותית בתוצאות הדירוג של האתר במנועי החיפוש.

פנו עוד היום אל צוות המומחים של כתיבת מומחים, ונשמח לעמוד לשירותכם בביצוע הפניות 301 אל כל כתובות האתר החדש.

 

Search Engine Optimization for web SEO White Hat

 

 

Directions

מה הן הפניות 301?

  • לכל עמוד אינטרנט, או אתר אינטרנט – יש כתובת.
  • כתובת זו מכונה "URL" (Uniform Resource Locator).

כאשר מנועי החיפוש סורקים את העמוד, הם מציגים ברשימת תוצאות החיפוש את הקישור אל העמוד שנסרק, הוא הרלוונטי אל מחרוזת החיפוש אותה הקליד הגולש.

כאשר אנו מבצעים העברה של העמוד אל URL חדש, כתוצאה משינוי כתובת האתר כולו, שינוי מיקומו של העמוד במערכת ניהול התוכן הקיימת או כתוצאה מהחלפה של מערכת ניהול תוכן, מנוע החיפוש לא יודע בעצמו כיצד לאתר את הכתובת החדשה המתאימה לעמוד שהוצג.

שגיאות 404 – התוצאה של היעדר הפניית 301

במידה ולא נבצע הפנייה אל ה URL החדש של העמוד (הפניית 301), בעת הופעת התוצאה בחיפוש ולחיצה עליה – ינסה הגולש למעשה להגיע אל הכתובת הישנה אשר איננה עוד, ויגיע אל עמוד שגיאה. שגיאה זו מכונה "שגיאת 404".

הפניית 301, נועדה "להקפיץ" את הגולש מהכתובת הישנה אל הכתובת החדשה, ובכך לוודא כי הגיע אל העמוד המתאים. מבחינת מנועי החיפוש, הכוונת הגולש אל הכתובת החדשה תשמר את התוצאה הקיימת, ומאידך – שגיאות 404 יובילו להסרת העמוד מתוצאות החיפוש.

שירות ביצוע הפניות 301 של כתיבת מומחים

מבולבלים? אתם לא לבד!

אני עפר שקרון, בעליה של כתיבת מומחים, מהנדס תוכנה ובעל ניסיון רב בביצוע הפניות 301 לאתרים בעת מעבר למערכות ניהול תוכן חדשות או לצורך החלפת דומיין שרוף או בעייתי – אלווה אתכם צעד צעד אל תוך התהליך המורכב והעדין של ביצוע הפניות 301 באתר.

פנו אלי עוד היום, ואשמח לתאם פגישה לביצוע ההפניות על הצד הטוב ביותר, במקצועיות הגבוהה ביותר ובעיקר, תוך שמירה מקסימאלית על תוצאות החיפוש אליהן הגעתם בעבודה קשה ובהשקעה גבוהה של משאבים.

 chain links isolated on a white background